אורזים…

אז זהו מתחילים לארוז.

אני לא מאמינה, ובאמת שעדין קשה לי לעכל. לפני חודשיים השתעשענו עם הרעיון של הצעת עבודה נוספת בחו״ל. אבל הפעם זה היה שונה, הם היו לחוצים ובעלי התאים לגמרי את הפרופיל. לא נתנו לציפיות יותר מדי תקווה, אמרנו נראה…. 

אבל הפעם זה באמת היה שונה. וכמו תמיד מרפי יודע מתי בדיוק …. הזמן לא יכל להיות יותר גרוע. כל מני בעיות אישיות במשפחה גרמו למעבר להיות יותר מסובך. אבל היו גם סיבות שהתאימו בול. אנחנו משפחה של 4 גרים ביחידת דיור קטנה שהאמת כבר קטנה עלינו. חדר וחצי התאים כשהינו זוג והתווספה התינוקת הראשונה אבל עכשיו… הובכן אנחנו עם ילדה בת 4 ותינוקת שהתווספה השנה. זה כבר לא מתאים ודי צפוף. ואותו הדבר עם הרכב שלנו שהיה קטן אבל הסתדרנו, אבל עם התינוקת החדשה זה באמת כבר קשה. החלטנו שזה הזמן להחליף. את הדירונית… ובכן לא ידענו בדיוק מה לעשות… לשפץ, להרחיב או פשוט להשתעבד למשכנתא. ברקע כמובן אני מסיימת את הלימודים שלי.

ואז זה קרה, בעלי חתם על החוזה ותוך חודש של הכנות הוא עבר לאמסטרדם ואנחנו נשארנו, כי צריך לסיים את הלימודים ואת הבחינה הסופית. הוא טס ואני נשארתי עם תינוקת בת 5 חודשים וילדה בת 4, מבחן והשלמות (כי ילדתי השנה וצריך להשלים פערים).

בפנטזיה באמת שרציתי להספיק להיבחן לפני שאסע, היום אני יודעת שרק מטורפת הייתה עושה את זה, למה?   אספר לכם…

לפני שלוש שנים עשיתי הסבת מקצוע – החלטתי להיות מדריכת טיולים. זה כולל לימודים אינטנסיביים על כל מה שיש בארץ: היסטוריה, גאוגרפיה, פוליטיקה ועוד קצת היסטוריה. אההה ולא לשכח להכיר פיזית די הרבה מקומות בארץ. אספר על לימודי בפוסט אחר יותר מעמיק. בקיצור שנה שנייה (לומדים ששנתיים), נכנסתי להריון שאצלי ההריון לא כיף! אז הפסדתי הרבה לימודים משמע המון השלמות. עד לפני חודש השלמתי סיורים וחומר יחד עם למידה למבחן וכמובן שמירה על הבננות וכל זה עם אמסטרדם על הראש ובלי בעל. אז הדבר הכי שפוי שעשיתי אי פעם דחיתי את הבחינה בחצי שנה.

נחזור למעבר, אז כן בעלי עזב את העבודה ארז ונסע לעבוד באמסטרדם ואנחנו פה. אז איך לעזאזל אני אורזת את הבית ועוברת ?!

* כמובן שהכל יחסי…. אני לא מסכנה… הייתה לי עזרה אינסופית מההורים שלי וחמותי, ועל כך אני מודה ואודה עד סוף ימי. בנוסף מולי עומדת הרפתקה נפלאה ואני מתכוונת לנצל אותה ולהנות מכל רגע… בתקווה לשתף אתכם לאורך כל הדרך. הסיבה לצאת להרפתקה זו מנקודת מבט מאקרו העיתוי די טוב- הבכורה שלנו עדין די צעירה אז היא די מתרגשת מכל הסיפור, והצעירה קטנה מדי להבדיל. אני בדיוק מסיימת את הלימודים, בעלי בדיוק חיפש להתקדם בקריירה, ובאמת איך אפשר להתלונן הרי זה אמסטרדם / הולנד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.